Zespół

ksykula

Krzysztof Sykuła

CEO, Członek Zarządu

Absolwent WSB-NLU Nowy Sączu na kierunku Inżynieria Oprogramowania, Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły technik Komputerowych na kierunku Inżynieria Oprogramowania, Szkoły Głównej Handlowej na Kierunku Zarządzanie IT w Biznesie. Analityk i programista w Citi Group (2006-2008), Solution Architekt w InPost, od 2015 roku w Way2Send.

andrzej_nizio

Andrzej Nizio

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes i Prezes Marvipol SA (1996 – 2012) czołowego dewelopera na rynku Warszawskim. Prezes generalnego importera na Polskę marek Jaguar, Land Rover oraz Aston Martin (2004-2012). W tym okresie marki osiągają jedne z najwyższych w Europie wzrostów sprzedaży. W roku 2007 z sukcesem wprowadził spółkę Marvipol na parkiet GPW. Od roku 2012 z doświadczeniem i kapitałem czynnie wspiera podmioty z branży medycznej oraz nowych technologii.

gtytkowski

Grzegorz Tytkowski

CTO, Członek Zarządu

Absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, szef działu programistów w e-Ares (2012-2017), od 2017 w Way2Send.

tomasz_cisek

Tomasz Cisek

CSO

Z branżą internetową związany od dwudziestu lat. W latach 2006–2009 członek zarządu Empik sp. z o.o., odpowiedzialny za stworzenie strategii i wdrożenie empik.com. W 2010 roku piastował stanowisko dyrektora apteki internetowej DOZ.pl. Od 9 lat zajmuje się doradztwem oraz budową startupów działających w obszarze life style, e-commerce i nowych technologii. Ekspert w dziedzinie zarządzania zespołami i sprzedażą z wykorzystaniem metodyki gamifikacyjnej Octalysis autorstwa Yu-kai Chou – #1 światowej gamifikacji. Wspólnie zdobyli główną nagrodę na Gamification Europe w Wielkiej Brytanii za rezultaty wdrożenia gamifikacji w dziale sprzedaży firmy Orbico w 2017