Każdy z osobna i wszyscy razem –
Tworzymy wspólnie zespół Way2Send

Poznaj nas i nasze wartości

Siła tkwi w zespole!

W naszej firmie pracują profesjonaliści z branży obsługi magazynów i sklepów online. Przekładamy potencjał i doświadczenie zawodowe każdego pracownika w sukces całego zespołu i sukces klienta.

W naszej pracy najważniejszy jest klient i jego marka. To na jego rozwoju najbardziej nam zależy. Jako doradcy i specjaliści, ale też partnerzy wierzymy, że tylko wspólnymi siłami możemy razem osiągnąć najlepsze wyniki. Dzięki tam każda firma może zarabiać więcej przy wykorzystaniu mniejszych nakładów.

Dział IT

Obsługa i zapewnienie bezpieczeństwa danych firm, rozwój oprogramowania magazynowego i sklepowego. To tylko kilka z wielu działań, którymi zajmują się nasi specjaliści IT. W Way2Send dbamy o to, by wszystkie nasze narzędzia działały bez zarzutu.

Dział sprzedaży i marketingu

Chcesz nawiązać z nami współpracę? To właśnie z działem handlowym będziesz mieć największy kontakt. Dla naszych specjalistów najważniejsza jest efektywna współpraca i dostarczenie jak najlepszych rozwiązań. W Way2Send dbamy o to, by nasze narzędzia były dopasowane idealne do profilu i charakteru Twojej firmy.

Współpracuj z najlepszymi
– współpracuj z Way2Send

Poznajmy się! Zadzwoń lub napisz do nas. Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.