Moduł produkcyjny

Moduł produkcyjny

Moduł produkcyjny jest używany przez firmy, które dopiero po złożeniu zamówienia przez klienta docelowego wytwarzają dany produkt lub konfigurują go pod zlecenie. Dobrymi przykładami modyfikacji może być m.in. szycie na wymiar, grawerowanie czy haftowanie wzoru.

Rozpoznawanie i przekazywanie zamówień, które wymagają wyprodukowania lub modyfikacji do odpowiedniego działu

System Way2Send wyszuka wśród złożonych zamówień te, które wymagają działań po stronie działu produkcyjnego. Każde z nich opatrzone będzie informacją, czy jest wymagana modyfikacja i jaka dokładnie, a które zamówienia trzeba wyprodukować od zera. Odpowiedni dział otrzyma stosowną informację i będzie mógł automatycznie rozpocząć pracę.

Pilnowanie statusów na produkcji bądź modyfikacji

Postęp pracy związanej z danym zamówieniem w dziale produkcji czy modyfikacji pozwoli przewidywać, za ile zostanie ono wysłane do odbiorcy. Gdy praca tego działu zostanie ukończona, magazyn i osoba pakująca otrzymają informację, że zlecenie jest gotowe do spakowania. Cały dalszy proces przebiega tak jak przy tradycyjnym zamówieniu.

Gotowi na współpracę?
W Way2Send dostosowujemy się do Twoich potrzeb i procesów, dzięki czemu Twoja codzienna praca staje się zautomatyzowana, zoptymalizowana i bez błędów.
ZACZYNAMY?

KONTAKT

Way2Send Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 16a/U1
02-904 Warszawa
NIP: 9182162309
Regon: 061622330
KRS: 0000485721
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram