Sourcing i picking

Informacja o lokalizacji towaru

W magazynie każdy produkt ma swoje miejsce. Wcześniej być może czas kompletowania zamówienia zależał od wiedzy i sprawności Twoich magazynierów. Teraz pomaga im Way2Send, prowadząc ich niejako za rękę. Niezależnie, gdzie magazynier zacznie ścieżkę kompletacji, otrzyma informacje, gdzie są najbliższe towary do zebrania. Podpowiemy mu, którędy ma iść, żeby towary zebrać szybko i efektywnie.

Kompletacja zamówień jedno towarowych i wielotowarowych

To Ty decydujesz, jak chcesz zbierać zamówienia Możesz kompletować je na dwa sposoby:

  • Pierwszy z nich, dotyczy zamówień wielotowarowych i polega na zbieraniu do jednego miejsca towarów z wielu zamówień. Wymaga to późniejszego sortowania, aby po zebraniu przyporządkować towary do odpowiednich zleceń.
  • Drugi obejmuje zamówienia jednotowarowe. To po prostu kompletacja zamówień zawierających tylko jeden towar.
Way2Send daje Ci możliwość decydowania o tym, jak będzie wyglądać proces kompletacji. Możesz zbierać zamówienia wielotowarowe albo jednotowarowe. Jak Ci wygodniej! .

Sortowanie towarów

Kiedy zbierasz na raz wiele towarów z wielu zamówień, potrzebujesz funkcji sortowania. Rekomendujemy korzystanie z Way2Send i przepływowych regałów, które ułatwią Ci to zadanie. Dlaczego? Po zebraniu produktów magazynier przystąpi do sortowania. Way2Send podpowie mu, na którą półkę ma odłożyć dany produkt do określonego zamówienia oraz czy znajdują się na niej wszystkie produkty z listy. Way2Send wskaże też półki, na których znajduje się już skompletowane zamówienie, co ułatwi pracę osobie pakującej paczkę. Dzięki efektywnemu sortowaniu towarów każda osoba w magazynie wie, co ma robić. Bez konieczności przekazywania sobie informacji ustnie. Dzięki temu możliwe jest realizowanie większej liczby zamówień każdego dnia.

Sortowanie towarów
Gotowi na współpracę?
W Way2Send dostosowujemy się do Twoich potrzeb i procesów, dzięki czemu Twoja codzienna praca staje się zautomatyzowana, zoptymalizowana i bez błędów.
ZACZYNAMY?

KONTAKT

Way2Send Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 16a/U1
02-904 Warszawa
NIP: 9182162309
Regon: 061622330
KRS: 0000485721
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram