Opinie Way2Send

Rośniemy dzięki rekomendacjom
Way2Send jako jedyna firma była w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i swoją technologią pokrywał wszystkie nasze potrzeby w obszarze obsługi procesu realizacji zamówień internetowych. 
Krzysztof Waszkiewicz, właściciel tooles.pl
Każdy magazyn powinien mieć takie rozwiązanie jak Way2Send myślę, że wiele rozwijających się e-commerce nawet nie jest świadomych, że takie systemy istnieją i że mogą im mocno usprawnić wiele procesów.
Piotr Ormiński, Dyrektor E-commerce, AltMaster
Pracuje z Way2Send prawie od ich początku i pewnie jak by tak policzyć wszystkie faktury to może i mógł bym stworzyć coś swojego, ale rynek się ciągle zmienia a Way2Send jest zawsze na bieżąco więc nawet o tym nie myślę.
Marcin Dudek, Wiceprezes zarządu DTW Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
Do zmiany partnera technologicznego przekonały nas możliwości Way2Send. Nikt do tej pory nie był w stanie wdrażać naszych klientów w przeciągu 1 dnia.

W naszej opinii nikt na polskim rynku nie ma tak kompleksowego rozwiązania jak Way2Send.
Aleksander Głuski - Wiceprezes w Green Logistics Polska Sp. z o.o. oraz Green Logistics US LLC
Green Logistics Polska
Podczas naszej kilkuletniej działalności nauczyliśmy się dostosowywać do zmiennych trendów rynkowych i wynikających z tego potrzeb. Dzięki współpracy z Way2Send nie musimy obawiać się bariery technologicznej przy ekspansji na nowe obszary sprzedażowe. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie dostosowujące się pod klienta a jednocześnie nie będące dla firmy dużym kosztem.
Michał Gromotowicz partner w Espir, właściciel marki Ombre
ombre.pl
System Way2Send w znaczący sposób usprawnia procesy magazynowe i w mojej opinii jest niezbędny w każdym magazynie, w którym chcemy mieć efektywne procesy. Dzięki współpracy z Way2Send nie musimy się martwić o kwestie technologiczne i możemy się skupiać na rozwoju współpracy z naszymi partnerami. Way2Send jako jedyna firma oferuje rozwiązania dopasowane pod klienta za stosunkowo niewielkie pieniądze. 
Aleksander Karpiński, Managing Partner & Co-founder FULGO
Współpraca z Way2Send przebiega bez zastrzeżeń. Wszystkie problemy rozwiązywane są bardzo sprawnie. Kontakt na każdym etapie jest profesjonalny. 
Katarzyna Rymarz, współwłaścicielka marki Rymki 
Jesteśmy dumni ze współpracy z Way2Send. Używamy i nie wyobrażamy sobie pracy bez W2S. Klucz to integracje oraz dobre ułożenie automatycznych akcji.
Roman Shulga, właściciel Expansion Fulfillment

KONTAKT

Way2Send Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 16a/U1
02-904 Warszawa
NIP: 9182162309
Regon: 061622330
KRS: 0000485721
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram