"Cóż to był za rok" 

 Podsumowanie 2021 roku w Way2Send

W naszym podsumowaniu znajdziecie m.in.:

 • ile dzięki Way2Send zostało wysłanych zamówień oraz towarów,
 • czy zamawiamy ekologicznie czyli więcej towarów w jednym zamówieniu,
 • którzy kurierzy zyskują na popularności i dominują na rynku,
 • jaka była średnia wartość zamówień,
 • kilka ciekawych wywiadów, w tym z Michałem Gromotowiczem Co-Founder marki Ombre i Espir współpracujacej z nami od 5 lat.

Zapraszamy do lektury :-)
Link do raportu zostanie przesłany po podaniu adresu e-mail. Jednocześnie informujemy, że tym samym wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie wskazanych danych osobowych celem wysyłki emaila z linkiem do raportu. Zgoda ta jest dobrowolna ale niezbędną do wysyłki linka z raportem.
  Jeżeli Pani/Pan chce otrzymywać od Way2Send informacje dotyczące produktów, usług oraz ofert promocyjnych proszę o zapoznanie się z poniższą zgodą (wyrażenie jest dobrowolne) oraz z obowiązkiem informacyjnym.
  Chcę otrzymywać informacje dotyczące produktów, usług oraz ofert promocyjnych placówki od Way2Send Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej 16A/U4, 02-904 Warszawa, za pośrednictwem:


  i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.