Dodatkowe funkcje Way2Send

Drukowanie etykiet kurierskich

Way2Send umożliwia automatyczne drukowanie etykiet kuriera, którego klient wskazał w zamówieniu lub został wybrany przez biuro obsługi. Etykietę można wydrukować po zeskanowaniu ostatniego produktu lub w dowolnym momencie poprzez wybranie opcji wydruku. Nie potrzeba do tego nawet myszki – wystarczy zeskanować odpowiedni kod czytnikiem kodów kreskowych. Samo wydrukowanie etykiety kurierskiej nadaje paczkę, więc jeśli nie masz stałych odbiorów, powiadomimy za Ciebie daną firmę kurierską, aby kurier w jak najkrótszym czasie przyjechał po paczkę!

Generowanie i drukowanie dokumentów handlowych

Na sprzedawcy spoczywa obowiązek dostarczenia klientowi dokumentu potwierdzającego zakup. Najczęściej takim dokumentem jest faktura lub paragon, który trafia na ogół do zamówienia. Way2Send pomaga skoordynować cały ten proces. Zamiast drukować i wkładać dokument do paczki, jeśli pozwalają na to przepisy prawa, system wyśle fakturę lub elektroniczny paragon do klienta. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Dropshipping

Jeśli realizujesz zamówienia metodą dropshippingu, jesteśmy w stanie usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy i magazynu. Możemy przyspieszyć przekazywanie informacji o złożonym zamówieniu między magazynem, a sklepem. Mamy dla Ciebie trzy możliwe formy współpracy i działania Way2Send w modelu dropshipping:

  • Dwie pierwsze wiążą się z integracją z systemami Twojego dostawcy, który nie musi, ale może procesować zamówienia na naszym systemie.
  • Trzeci model nie zakłada integracji z systemem dostawcy, ale i na to mamy kilka rozwiązań, które w istocie zależą od ustalenia z Tobą przebiegu procesu.
Jeśli nie wiesz, jaki system miałby u Ciebie zastosowanie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie!

Gotowi na współpracę?
W Way2Send dostosowujemy się do Twoich potrzeb i procesów, dzięki czemu Twoja codzienna praca staje się zautomatyzowana, zoptymalizowana i bez błędów.
ZACZYNAMY?

Click&Collect

Jeśli oferujesz klientowi możliwość odebrania paczki w jednym z Twoich sklepów stacjonarnych, musisz dobrze przemyśleć cały proces. Jeśli masz dobrze poukładane procesy magazynowe i paczka szybko dotarła do sklepu stacjonarnego, to następnym ważnym krokiem jest poukładanie zamówień tak, aby w momencie przybycia klienta jego paczka została wydana mu jak najszybciej.

Way2Send pomoże rozlokować zamówienia w określonym miejscu, a gdy klient przyjdzie po paczkę, nasz system wskaże miejsce, gdzie ona się znajduje i przyspieszy proces wydania.

Właśnie poznałeś najważniejsze rozwiązania, które oferujemy. Jednak lista naszych możliwości tutaj się nie kończy! Jeśli szukasz usługi, której tutaj nie uwzględniliśmy, śmiało do nas napisz! Na pewno znajdziemy rozwiązanie, które pomoże rozwiązać problem, z którym się borykasz.

KONTAKT

Way2Send Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 16a/U1
02-904 Warszawa
NIP: 9182162309
Regon: 061622330
KRS: 0000485721
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram