Formularz

Cieszymy się, że chcesz być z nami w kontakcie. Potrzebujemy jedynie Pani / Pana zgody na kontakt telefoniczny, mailowy czy SMS. Jest to zgodne z obowiązującymi przepisami RODO. Wszelkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

Wyrażenie zgód pod formularzem jest dobrowolne i w każdej chwili może zostać wycofane.

  KOMUNIKACJA E-MAIL
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji handlowych drogą elektroniczną w postaci ofert, usług, produktów promocyjnych, od Way2Send Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej 16A/U4, 02-904 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  KOMUNIKACJA SMS
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój numer telefonu za pośrednictwem SMS-ów dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez od Way2Send Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej 16A/U4, 02-904 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  POŁĄCZENIE GŁOSOWE
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój numer telefonu za pośrednictwem połączeń głosowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez od Way2Send Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bernardyńskiej 16A/U4, 02-904 Warszawa. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  KONTAKT

  Way2Send Sp. z o.o.
  ul. Bernardyńska 16a/U1
  02-904 Warszawa
  NIP: 9182162309
  Regon: 061622330
  KRS: 0000485721
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram