Jak Way2Send wspiera e-commerce?

Nasz system rozpoznaje, jakie produkty powinny znaleźć się w danym zestawie sprzedawanym w sklepie internetowym, np. dwa produkty A i jeden B. Dzięki temu ułatwia kompletację, przekazując do magazynu skład danego zestawu. 

Następnie, po spakowaniu towaru, system Way2Send automatycznie drukuje etykietę i wystawia komplet dokumentów sprzedaży, dotyczących sprzedanych produktów. 

W przypadku braku odpowiedniej technologii podejmowanie działań marketingowych wiąże się to z dodatkowym, każdorazowym przeszkoleniem pracowników z warunków danej promocji oraz kontrolą ich realizacji.

Jeśli jednak przedsiębiorca korzysta z systemu Way2Send, to:  

  • ma możliwość konfiguracji promocji w oparciu o różne parametry (np.: dla zamówień złożonych w określonym czasie, dla zamówień z konkretnego sklepu, powyżej danej kwoty dokładamy towar X);
  • na stanowisku pakowania dla magazyniera wyświetlają się informacje o tym, jak spakować towar z danego zamówienia i jakie dodatkowe materiały włożyć do paczki (np. komunikaty typu: spakuj na prezent, użyj czerwonej kokardki, dołącz ulotkę czy gratis);
  • magazynier przy nadaniu paczki może za pomocą jednego skanu zmienić nie tylko domyślny gabaryt, wagę paczki czy kuriera, ale również dodać np. wygenerowany w naszym systemie kod kreskowy dla różnych rodzajów kartonów czy pakowania na prezent, dokładania ulotek bądź gratisów. 

Podsumowując z Way2Send:

  • magazynier nie musi znać warunków promocji, ponieważ na stanowisku pakowania wyświetla się jasny komunikat dotyczący danego zamówienia;
  • funkcjonalność do bilingowania dodatkowych serwisów na magazynie daje możliwość raportowania, ile np. dodaliśmy gratisów w ciągu danego miesiąca.

Potrzebujesz pomocy?

Prowadzisz własny magazyn, duży sklep, zastanawiasz się nad otworzeniem własnego e-commerce? Wypełnij poniższy formularz. Doradzimy, podpowiemy jak optymalnie zorganizować wszystkie procesy.
Way2Send